• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Освітньо-виховна діяльність

Педагогічний колектив дошкільного закладу працює за програмою розвитку "Я у світі" та освітньою програмою для дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт", які схвалено педагогічною радою дошкільного навчального заклдау №29 Протокол №1 від 30.08.2021р..

У 2021/2022 навчальному році варіативна складова Базового компонента дошкільної освіти буде реалізовуватися через інтеграцію змісту парціальних програм у різні види діяльності відповідно до змісту парціальних програм, що мають відповідний гриф Міністерства освіти і науки України:

- Альтернативна програма формування культури інженерного мислення в дошкільників «SТRЕАМ- освіта, або Стежинки у Всесвіт» (К.Крутій, І. Стеценко).

- «Україна – моя Батьківщина», програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (авт. – Кичата І. І., Каплуновська О. М., Палець Ю.М.; за наукового редагування Рейпольської О. Д.);

- «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (авт. Лохвицька Л. В.);

- Настільний теніс. Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в настільний теніс. (авт.-Авраменко О.М., Дроздюк В.І., Коваленко Г.М., Якименко Н.І.)

Організація освітньо-виховного процесу проходить в цікавій ігровій формі. Затишні, естетично оформлені групи, сучасні меблі та декорації, розвиваюче предметно- ігрове середовище: дидактичні матеріали, що дібрані згідно з вимогами Базового компоненту дошкільної освіти. На високому рівні організовано навчально- виховний процес: маємо гарну методичну базу, використовуємо нові досягнення в педагогіці, реально запроваджуємо в освітній процес сучасні науково- методичні підходи: особистністно- орієнтований; інтегрований; проектний; діяльністний. Використовуємо з максимальною продуктивністю, як традиційні освітні технології так і інноваційні. Діти закладу приймають активну участь не тільки в житті ДНЗ, а також є учасниками багатьох заходів в місті: фестивалях, акціях, спортивних заходах.

/Files/images/P1020653.JPG/Files/images/P1020592.JPG/Files/images/P1020690.JPG

/Files/images/P1020664.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 603

Коментарi