Національна "гаряча лінія" з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації 0 800 500 335 або 116 123 (короткий номер з мобільного)

ЯК ДІЯТИ СВІДКАМ ВЧИНЕННЯ ФІЗИЧНОГО НАСИЛЬСТВА НАД ДИТИНОЮ У ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ?

У світі, кожна друга дитина страждає від тієї чи іншої форми насильства. Кожна третя дитина страждає від емоційного насильства, кожна 4 дитина живе з матір’ю, яка є жертвою домашнього насильства від співмешканця.

Близько 300 мільйонів дітей у віці 2-4 років страждають від так званого «дисциплінарного» насильства – коли дорослі через насильство «виховують» дітей.

Згідно зі звітом ООН 2020 року В Україні:

42% батьків вважають, що емоційне насильство є допустимим задля навчання

14% батьків вважають, що можна застосувати фізичну силу у якості дисциплінарного покарання

Згідно зі звітом ЮНІСЕФ 2018 року

Кожна дитина має зростати в безпеці. Жодна дитина не має страждати від насильства.

Якщо ви стали свідком насильства над дитиною – не ігноруйте. Телефонуйте в поліцію і соціальну службу. Ваші дії можуть врятувати життя.

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ЩОДО ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», завдяки якому запобігання цькуванню в Україні вийшло на новий рівень.

Серед іншого, цей закон:

✔ вперше визнає юридично поняття булінгу в українському законодавстві;

✔ передбачає відповідальність не тільки за вчинення, але й за приховування випадків булінгу;

✔ запроваджує контроль директорів шкіл за виконанням заходів по протидії булінгу, розгляд заяв про випадки цькування від учнів та їх батьків.

Нагадуємо, відтепер цькування неповнолітнього буде каратися штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 та 1700 гривень відповідно) або громадськими роботами від 20 до 40 годин.

Кiлькiсть переглядiв: 117

Коментарi